O nas

Firma „Marbud” , z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rusznikarskiej, od wielu lat świadczy kompleksowe usługi brukarskie – działamy w zakresie brukarstwa oraz odwadniania terenów. Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji publicznych oraz jednostek samorządów lokalnych. Co ważne, wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.

Na co dzień stacjonujemy w Krakowie, ale działamy na terenie całego województwa małopolskiego. Układamy kostkę zarówno z gotowych projektów, jak i według Państwa wizji. W kontaktach z Klientem staramy się doradzić mu jak najlepsze rozwiązania, tak aby realizowana inwestycja nie tylko spełniała jego wymogi estetyczna, ale była przy tym niezwykle funkcjonalna i praktyczna.

Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klienta z naszych usług brukarskich. Istotne jest również to, iż Marcin Knot – właściciel firmy Marbud -zobowiązuje się do osobistego nadzorowania działań mających wpływ na jakość naszych usług.

Nasza oferta to:

  • układanie kostki brukowej,
  • układanie kostki granitowej,
  • budowa dróg i chodników,
  • odwodnienia liniowe,
  • studnie kanalizacyjne,
  • schody z obrzeży, palisady.

Od momentu powstania, nasza firma wykonuje bardzo trudne i skomplikowane usługi brukarskie dla Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Działając w segmencie wykonawczym dla osób prywatnych, firma Marbud jest nastawiona na bardzo indywidualny gust Klienta, wymagający najwyższej jakości wykonywanych prac brukarskich. Nasze prace charakteryzują się wyszukanym wzornictwem artystycznego układania kostek brukowych, w połączeniu z najnowszymi, niestandardowymi wykonaniami.

Zapewniamy przy tym Państwu bezpłatny dojazd oraz wycenę gratis, po wykonaniu pomiarów i zapoznaniu się z placem budowy.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług